Konkursa dalībnieki

"RojaL" žūrija

Sonora Broka

Vairāk nekā desmit gadus Sonoras Brokas profesionālā darbība ir bijusi saistīta kā ar nacionālo, tā starptautisko kino, veidojot programmas Starptautiskajam kino forumam "Arsenāls", Rīgas Ziemeļvalstu filmu dienām, Starptautiskajam bērnu kino festivālam "Berimora kino", kā arī pirms pāris gadiem nodibinātajam Rīgas Starptautiskajam kino festivālam. Paralēli programmu kūrēšanai Sonora Broka organizējusi arī pašus festivālus, divus gadus vadījusi SKF "Arsenāls" un jau vēlāk koordinēja tā tradīciju turpinātāja "Riga IFF" izveidi, kurā šobrīd darbojas kā radošā direktore.

Bez dažādu kino programmu – "Riga IFF", "Zemlika", Eiropas filmu nedēļa – kūrēšanas
S. Broka raksta kino recenzijas, kā arī problēmrakstus virtuālajam kino žurnālam "Kinoraksti", kā arī citiem izdevumiem. Piedalījusies dažādās žūrijās – kinofestivālu, kā arī Eiropas Parlamenta "LUX Prize" žūrijā.

Igor Prassel

Igor Prassel ir dzimis 1971. gadā, Slovēnijas piejūras pildētā Koper-Capodistria. Kopš 1992. gada viņš vada ikmēneša sērijas, kuras veltītas Slovēnijas Kinomātikas animācijas filmai, kur viņš strādā kā filmu kurators. Viņš strādāja kā žūrija un programmas selekcijas dalībnieks, svarīgos internacionālos animācijas un īsfilmu festivālos. No 2010. gada viņš ir vēstures un animācijas filmu teorijas lektors  Novas Gorikas Universitātē. 2012. gadā Slovēnijas Kinomātika publiskoja viņa grāmatu "The Filmography of Slovene Animated Film 1952-2012". 2004. gadā viņš izveidoja Animātekas Internacionālo Animācijas filmu festivālu, kur pats strādā kā  mākslinieciskais vadītājs.

Gints Bērziņš

Gints Bērziņš (dzimis 1968.g.) ir fotogrāfs un kinematofgrāfs, studējis kinematogrāfiju Maskavas filmu skolā, 1993. gadā. 2002. gadā viņš izveidoja filmu kameru nomāšanas kompāniju ARKOGINTS un ir tā vadītājs. Pašlaik viņš strādā kā bezlīguma kinematogrāfs un fotogrāfs. 2004. gadā Gints bērziņš kļuva par Latvijas Kinooperatoru Ģildes priekšsēdētāju.